O firmie

Profesjonalnie działamy na rynku nieruchomości od 2005r. Początkowo nasza firma zajmowała się wyceną nieruchomości głównie na potrzeby banków, urzędów gmin oraz klientów indywidualnych. Świadczyliśmy także usługi z zakresu wyceny ruchomości na potrzeby sprawozdań finansowych.

Od 2007r. sporządzamy opinie i operaty szacunkowe dla sądów rejonowych i kancelarii komorniczych posiadając wpis na listę biegłych sądowych Sądu Okręgowego
w Krośnie z zakresu wyceny nieruchomości.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku w 2010r. uzyskaliśmy certyfikat Polskiej Federacji stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych w Warszawie potwierdzający uprawnienia i kwalifikacje zawodowe do wyceny przedsiębiorstw i ich zorganizowanych części.

W 2012r. rozszerzyliśmy uprawnienia biegłego sądowego z zakresu wyceny nieruchomości o wycenę przedsiębiorstw, a ponadto realizując koncepcję ciągłego rozwoju i doskonalenia naszych usług w tym samym czasie rozszerzyliśmy działalność o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej dla budynków i lokali.

Jednocześnie, aby być bliżej naszych Klientów, przenieśliśmy biuro do nowej siedziby mieszczącej się w Lesku, przy ulicy Rynek 14 (budynek KOLIBA).

Naszym celem jest kompleksowa i profesjonalna obsługa rynku nieruchomości, co konsekwentnie realizujemy.

Serdecznie zapraszamy do naszego biura.